KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8484089
nr 848 4089
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsning, Harald Sallberg (1895-1963), porträtt, signerad, 1936, motivets mått: 32x23
måndag 23 september 2013
kl 20:19:01
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg